9121234567 98+ sales@menalogue.com
منالوگ کاتالوگی مردانه برای فروش لباس مردانه، فروش لوازم مردانه و تامین کننده همه نیازهای آقایان

سبد محصولات

بازگشت و مبادلات

ضمانت بازگشت و تعویض ۷ روزه

ما در منالوگ تمامی تلاش خود را می‌کنیم  تا سفارشات شما به بهترین نحو ممکن برای شما ارسال شود و شما از ما رضایت کامل داشته باشید، اما در موارد اندک و انگشت شماری نیاز به تعویض یا بازگشت کالا یا کالاهای ارسالی می شود، منالوگ برای افزایش رضایتمندی شما و در راستای رعایت حقوق مصرف کننده، سفارشات را در شرایط خاص تا هفت روز از زمان ثبت سفارش متعهد می شود که تعویض کند یا آن را پس بگیرد، شرایط و مقررات حاکم بر این امر را در ادامه مطالعه کنید.

شرایط بازگشت کالاهای تعویضی و مرجوعی

کالاها فقط، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.همچنین بسته بندی اصلی کالا در وضعیت اولیه خود باشد.

منالوگ در جهت رعایت بهداشت و سلامت مشتریان خود از بازگشت یا تعویض کالاهایی مانند لوازم آرایش و بهداشتی، لباس زیر، مایو ،محصولات آرایشی بهداشتی،عطر و ادکلن و …. به دلیل منع بهداشتی معذور است و این کالاها تحت هیچ شرایط قابل بازگشت یا تعویض نیستند.

بازگشت ساعت های مچی و دستبند فقط در روزی که بسته به دست شما می رسد امکان پذیر است و تنها در صورتی ساعت و دستبند بازگشت یا تعویض می شوند که از نظر فیزیکی دچار مشکل بوده و معیوب باشد.

عودت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ گونه اثری از خط خوردگی، تاخوردگی و تاشدگی در آن نباشد، بوی غیرطبیعی نداشته باشد. جدا کردن تگ، برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند.لطفا و حتما برای پوشیدن کفش از سطحی تمیز استفاده نمایید تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط ، تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول و زیورآلات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

اگر کالا به‌ همراه هدیه یا اشانتیون فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه آن نیز الزامی است.

کالا حتما با جعبه اصلی خود ،فاکتور، اتیکت و بارکد کالا، برگشت شود.

شرایط تعویض سایز

در نظر داشته باشید تعویض کالا فقط به منظور تعویض سایز می باشد و امکان تعویض با مدل و رنگ دیگری ممکن نیست. همچنین دقت کنید در صورتی که کالای شما شامل موارد مورد قبول برای تعویض یا بازگشت نباشد ما با نهایت احترام امکان تعویض سایز آن را هم نخواهیم داشت.

رویه کاری برای عودت و تعویض کالا

ابتدا شرایط بالا را کامل مطالعه کنید و چنانچه موارد ذکر شده شامل حال کالای شما می شود، نهایتا و فقط تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا ابتدا “فرم بازگشت و تعویض کالا” را به صورت کاملا دقیق، تکمیل نمایید. سپس تیم پشتیبانی منالوگ درخواست شما را مطالعه و بررسی می کنندف چنانچه تمامی شرایط مذکور رعایت شده باشد، با شما تماس خواهند گرفت و مابقی مراحل را خدمت شما ارائه خواهند داد.

لطفا توجه فرمایید، تمامی هزینه ها برای تعویض و یا عودت کالا با شما می باشد و منالوگ در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد.

رفع مسئولیت

منالوگ نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی و… در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر  و همچنین تمامی محصولات خود، مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت و حساسیت شما به جنس کالاها به هیچ عنوان برای تعویض  و یا عودت کالا مورد قبول نمی باشد.

سیاست بازگشت و تعویض

ما در منالوگ اصل بر تعویض کالای معیوب یا مغایر با سفارش را داریم و بازگشت کامل کالا فقط در صورتی امکان پذیر است که یا موجودی آن کالا به اتمام رسیده باشد و یا کالاهای موجود در بسته ارسالی شما با آنچه سفارش داده اید به طور کلی متفاوت باشد.

توجه داشته باشید که اگر سایز کالایی که به دستتان رسیده است با آنچه سفارش داده اید مطابقت داشته باشد ولی پس از پرو آن متوجه شوید که سایز را اشتباه اعلام کرده اید، اگر ما سایز جدید را موجود داشته باشیم کالای شما را تعویض خواهیم کرد ولی چنانچه موجودی کالا یا سایز مورد نظر در انبار ما نباشد از عودت یا تعویض آن معذور خواهیم بود. پس در جهت آنکه مشکلی در زمینه سایز برای شما ایجاد نشود لطفا و حتما ” صفحه راهنمای سایز ” را کاملا مطالعه کنید.