9121234567 98+ sales@menalogue.com
منالوگ کاتالوگی مردانه برای فروش لباس مردانه، فروش لوازم مردانه و تامین کننده همه نیازهای آقایان

سبد محصولات

حمل و نقل و تحویل

سیاست حمل و نقل

تیم منالوگ تمام تلاش خود را می‌کند تا سفارشات شما در سریعترین زمان ممکن به دست شما برسد. سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۱ صبح ثبت و پرداخت شوند، در صورتی که تیم پردازش ما در سبد خود جای خالی داشته باشند همان روز بسته بندی و به پست تحویل خواهند شد.

روشهای ارسال و هزینه های آن

به صورت پیشفرض سفارشات شما پس از خروج از مرکز پردازش منالوگ تحویل اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می شود و با پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد. اما چنانچه شما در شهرهایی که ما در آن ها انبار داریم ساکن باشید و  تمامی اقلام سفارش شما در آن انبار موجود باشد، همکاران مرکز پردازش با شما تماس گرفته و کالای شما را برای شما با پیک ارسال خواهند کرد، همچنین اگر حجم سفارشات شما بالا باشد و یا پست به هر دلیل از دریافت بسته شما خودداری نماید تیم پردازش ما با شما تماس گرفته و بسته شما را یا با اتوبوس های بین شهری و یا با شرکت های باربری برای شما ارسال خواهند کرد.

ما در منالوگ به دلیل آنکه مرکز پردازش و دفاتر ما با هم فاصله داشته و کالایی در در دفاتر ما موجود نیست در حال حاضر از تحویل سفارشات شما در محل دفاتر معذوریم.

در جهت رعایت اصل مشتری مداری و افزایش سطح رضایتمندی شما، منالوگ سفارشاتی که مجموع مبلغ قابل پرداخت آن بالای ۹۹ هزارتومان باشد را رایگان برای شما ارسال خواهد کرد، اما اگر سفارش شما کمتر از این میزان باشد، مبلغ ۱۵ هزارتومان بابت هزینه پست یا پیک به سفارش شما اضافه خواهد شد.

وضعیت سفارش و ردیابی

سفارش شما در هر مرحله ای که باشد می توانید از حساب کاربری خود قسمت سفارشات من، وضعیت آن را ملاحضه کنید و چنانچه کالای شما تحویل پست شده باشد می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و کدرهگیری پستی آن را دریافت کرده و از طریق وب سایت پست، وضعیت و مکان بسته خود را رهگیری کنید.